Ankara Çerkes Derneği Yönetim Kurulu Aslan ARI Ziyareti
![Ankara Çerkes Derneği Yönetim Kurulu Aslan ARI Ziyareti](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/acd-aslamari-ziyareti.jpg)
15 Temmuz 2017, Cumartesi
Ankara Çerkes Derneği Yönetim Kurulu Aslan ARI Ziyareti
Ankara Çerkes Derneği Başkanı Demir Kızılkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından, derneğimizin emektar eski başkanlarından Arslan ARI ziyaret edilerek “Geçmiş olsun” dileklerinde bulunuldu. Sayın ARI’ya derneğimizin yapacağı faaliyetler hakkında bilgi verildi. Sayın Arı da hem ziyaretimizden hem de derneğimizle ilgili paylaşımlarda bulunmamızdan dolayı mutluluk duygularını belirttiler.TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.