ANKARA ÇERKES DERNEĞİ SEZON AÇILIŞ GECESİ
![ANKARA ÇERKES DERNEĞİ SEZON AÇILIŞ GECESİ](uploads/etkinlikler/sezon-acl_2023.png)
ANKARA ÇERKES DERNEĞİ SEZON AÇILIŞ GECESİ
Adige Kıyafet Günü ve Abhazya Bağımsızlık Günü Coşkusunu Birlikte Yaşayalım!Saygıdeğer Üyelerimiz,
Ankara Çerkes Derneği olarak, sezonun açılış gecesine sizleri davet etmekten büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz!
Ulusal kıyafetlerimiz ve aksesuarlarımızla bir araya gelerek hem Adige Kıyafet Günü'nü hem de Abhazya Zafer Günü’nü kutlayacağımız bu geceye katılımınız bizleri son derece mutlu edecektir.
Gupse Seda Özdemir, Surhay, Badin Müzik Grubu ve Elbruz Halk Dansları Topluluğu'nun da renklendireceği geceyi sabırsızlıkla bekliyoruz.
Şimdiden iyi eğlenceler dileriz!
Not: Yaşamkent'te gerçekleştireceğimiz etkinliğe ulaşım konusunda sıkıntı yaşayabilecek üyelerimiz için Beştepe'deki dernek binamızdan servis kaldırılacaktır.
Уэрэд Жэщ - WORED GECESİ
Ankara Çerkes Derneği olarak, profesyonel sanatçılarımızın icralarıyla sahne alacağı Çerkes şarkı ve müziklerimize doyacağınız Wored Gecesi’nde siz değerli üyelerimizi aramızda görmekten onur duyarız.
AKP ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TURGUT ALTINOK ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok derneğimizi ziyaret edecektir. 24 Mart Pazar günü saat 14:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.
AKP ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DUHAN KALKAN ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Adalet ve Kalkınma Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan derneğimizi ziyaret edecektir. 21 Mart Perşembe günü saat 20:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.
14 MART ADIGE DİLİ VE EDEBİYATI GÜNÜ
14 MART ADIGE DİLİ VE EDEBİYATI GÜNÜ PROGRAMIMIZA DAVETLİSİNİZ!
CHP ÇANKAYA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN CAN GÜNER ZİYARETİ
Değerli Üyelerimiz, Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel Seçimler çalışmaları kapsamında siyasi parti temsilcileri ve belediye başkan adayları derneğimizi ziyaret ederek üyelerimiz ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu doğrultuda Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner derneğimizi ziyaret edecektir. 10 Mart Pazar günü saat 16:45’de gerçekleştirilecek toplantıya tüm üyelerimiz davetlidir.