ANKARA ÇERKES DERNEĞİ KAFFED DELEGELERİ İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU
![ANKARA ÇERKES DERNEĞİ KAFFED DELEGELERİ İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU](uploads/haberler/acd-delegasyon-2023-10-14.jpg)
ANKARA ÇERKES DERNEĞİ KAFFED DELEGELERİ İSTİŞARE TOPLANTISINDA BULUŞTU
Yaklaşmakta olan Kaffed genel kurulu gündemi ile 14 Ekim Cumartesi günü dernek binamızda toplanan delegelerimiz yapılacak yönetim kurulu seçimi ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Yapılan toplantıda tüm delegeler süregelen kronik problemler ve federasyonumuzun geleceği hakkında görüş ve temennilerini ortaya koydu. Belirlenen ana başlıklar üzerinde çalışmalar yapılması ve kısa süre içerisinde tekrar toplantı düzenlenmesi kararı alınarak toplantı sonlandırıldı.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.