ANKARA ÇERKES DERNEĞİ KADILAR KOMİSYONUNDAN YÖNETİM KURULUMUZA ANLAMLI ZİYARET
![ANKARA ÇERKES DERNEĞİ KADILAR KOMİSYONUNDAN YÖNETİM KURULUMUZA ANLAMLI ZİYARET](uploads/haberler/kadnlar-komisyonu-ziyaret-2023-10-11.jpg)
ANKARA ÇERKES DERNEĞİ KADILAR KOMİSYONUNDAN YÖNETİM KURULUMUZA ANLAMLI ZİYARET
Kurulduğu günden bu yana, derneğimizin sosyal, kültürel ve eğitim alanlarındaki çalışmalarına katkıda bulunmak için kararlı bir şekilde çalışan Ankara Çerkes Derneği Kadınlar Komisyonu, özellikle deprem sonrası yaptığı çalışmalar ile Xabze'nin kadına verdiği değerin önemini bir kez daha bizlere göstermiştir.
Ankara Çerkes Derneği olarak, Kadınlar Komisyonuna yaptığı özverili çalışmalar ve anlamlı ziyaret için teşekkür ediyoruz.
Önümüzdeki dönemde görev almak isteyen Kadınlarımız tarafından kurulacak Kadınlar Komisyonuna toplumumuz adına yapacağı faaliyetlerde desteğimizi asla esirgemeyeceğimizi, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğimizi belirtiyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.