Ankara Çerkes Derneği Kadınlar Komisyonu etkinliklerini sürdürüyor.
![Ankara Çerkes Derneği Kadınlar Komisyonu etkinliklerini sürdürüyor.](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/dsc01120.jpg)
04 Mayıs 2013, Cumartesi
Ankara Çerkes Derneği Kadınlar Komisyonu etkinliklerini sürdürüyor.
Komisyon faaliyetleri kapsamında, 28 Nisan Pazar günü ’’Konya
Gezisi’’ gerçekleştirildi.
Konya’ nın tarihi ve doğal güzelliklerinin görüldüğü günübirlik gezi, Konya ve Ankara derneklerinin kadınlarının, genç kızlarının biraraya gelmesi ve tanışmasına da güzel bir vesile oldu.
İlk defa bu gezi ile kadın komisyonumuzla tanışma fırsatı bulan hanımlarımız ise, geziden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Konya gezisi esnasında Kadın Komisyonumuza gösterilen sıcak karşılama ve misafirperverlik için, Konya Derneği yöneticilerine ve ev sahipliği yapan tüm hanımlarımıza gerek derneğimiz gerekse Kadınlar Komisyonumuz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Ankara Çerkes Derneği
![](images/news/editor/DSC01122.JPG)
![](images/news/editor/DSC01123.JPG)
![](images/news/editor/DSC01130.JPG)
![](images/news/editor/DSC01138.JPG)
![](images/news/editor/DSC01144.JPG)
![](images/news/editor/SAM_0373.JPG)
![](images/news/editor/SAM_0382.JPG)
![](images/news/editor/SAM_0388.JPG)
![](images/news/editor/SAM_0395.JPG)
![](images/news/editor/SAM_0397.JPG)
Konya’ nın tarihi ve doğal güzelliklerinin görüldüğü günübirlik gezi, Konya ve Ankara derneklerinin kadınlarının, genç kızlarının biraraya gelmesi ve tanışmasına da güzel bir vesile oldu.
İlk defa bu gezi ile kadın komisyonumuzla tanışma fırsatı bulan hanımlarımız ise, geziden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Konya gezisi esnasında Kadın Komisyonumuza gösterilen sıcak karşılama ve misafirperverlik için, Konya Derneği yöneticilerine ve ev sahipliği yapan tüm hanımlarımıza gerek derneğimiz gerekse Kadınlar Komisyonumuz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Ankara Çerkes Derneği
Etiketler#çerkes#sürdürüyor#komisyonu#kadınlar#etkinliklerini#derneği#ankara
Toplam Görüntülenme 13546
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.