ANKARA ÇERKES DERNEĞI GELENEKSEL İFTAR YEMEĞI YAPILDI
![ANKARA ÇERKES DERNEĞI GELENEKSEL İFTAR YEMEĞI YAPILDI](uploads/haberler/ftar22nisan/whatsapp-image-2022-04-25-at-14-55-53.jpg)
ANKARA ÇERKES DERNEĞI GELENEKSEL İFTAR YEMEĞI YAPILDI
22 Nisan'da Çankaya Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen geleneksel iftar yemeğimiz;CHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Açıkel, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, KAFFED Genel Başkan Yardımcısı Murat Özden, KAFFED Eski Başkanı Cihan Candemir, dernek eski başkan ve yöneticileri ve hemşehrilerimizin yoğun katılımıyla yapıldı. İftarda Badin Müzik Grubu müzik dinletisinin ardından mahalli düğün yapıldı.
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, açılış konuşmasında Çankaya- Maykop kardeş kent anlaşmasının önemine vurgu yaparak söz konusu anlaşmanın canlandırılması gerektiğini belirtti. Çerkes Derneği Başkanı Bislan Jalouqa, Maykop Parkı ve Yaşamkent Sosyal Tesisleri’nin geliştirilmesi çalışmaların yönetimce devam ettirildiğini ve bu çalışmalara katkılarından ötürü Alper Taşdelen’in toplumumuzda takdirle karşılandığını ifade etti.
Tüm katılımcılara teşekkür ediyor, birlikteliğimizin ve beraberliğimizin daim olmasını diliyoruz.
Etkinlik videosuna buradan ulaşabilirsiniz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.