ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MANSUR YAVAŞ DERNEĞİMİZDE GENÇLERİMİZ İLE BULUŞTU!
![ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MANSUR YAVAŞ DERNEĞİMİZDE GENÇLERİMİZ İLE BULUŞTU!](uploads/haberler/mansur-yavas-2.jpg)
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN MANSUR YAVAŞ DERNEĞİMİZDE GENÇLERİMİZ İLE BULUŞTU!
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş ile derneğimiz gençleri düzenlenen programda buluştu.
Dernek binamızda gerşekleşen söyleşide gençlerimiz Sayın Yavaş'a kentle ilgili süregelen problemlerini ve beklentilerini aktardı. Ayrıca derneğimiz faaliyetleri ile ilgili belediye ile birlikte yapılabilecek ortak projeler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.
Samimi bir sohbet ortamında geçen akşamda Sayın Yavaş tüm soru ve önerileri dikkatle dinleyerek belediye tarafından sunulabilecek destekler konusunda da bilgi verdi. Ayrıca daha geniş bir vakit ve mekanda üyelerimiz ile tekrar buluşma teklifinde bulundu.
Bu nazik ziyareti ve çözüm odaklı yaklaşımı için Sayın Mansur Yavaş'a teşekkürlerimiz iletilerek kendisine veda edildi.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.