Ankara Abhaz Kültür Derneği Derneğimizi Ziyaret Etti
![Ankara Abhaz Kültür Derneği Derneğimizi Ziyaret Etti](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/abhaz derne_oi.jpg)
Ankara Abhaz Kültür Derneği Derneğimizi Ziyaret Etti
Ankara Abhaz Kültür Derneği Ziyareti
Ankara Abhaz Kültür Derneği 04.02.2013 tarihinde Derneğimize bir ziyaret gerçekleştirmiştir.
Ankara Abhaz Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyette Ercan BULUŞ, Ömür EMLİK, Yasemin DÖNMEZ, Tane KISAL ve Emrah HÜNER toplantıya katılmıştır.
Heyet tanışmak, karşılıklı ilişkileri geliştirmek, işbirliği ortamı oluşturmak ve iyi niyet dilekleriyle Derneğimizi ziyaret etmiştir.
Toplantıda, Abhaz Kültür Derneği'nin 16.12.2012 yapılan Genel Kurulu sonucunda yönetime seçilen heyet ile oldukça sıcak bir ortamda geçen görüşmede, ortak paydaların üzerinde durulmuş; karşılıklı diyaloğun geliştirilmesinin önemi vurgulanmıştır.
Bu vesile ile yeni seçilen Yönetim Kurulu'nu tebrik eder ve çalışmalarında başarılar dileriz.
Ankara Çerkes Derneği
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.