ANA DİLİ KURSLARIMIZ BAŞLIYOR
![ANA DİLİ KURSLARIMIZ BAŞLIYOR](uploads/kurslar/dil-kursu/kabardeyce-online.jpg)
ANA DİLİ KURSLARIMIZ BAŞLIYOR
Ana dilini bilmeyenler için konuşma ve dilbilgisi eğitimine yönelik yüz yüze ve online ana dili kurslarımız başlıyor.
Trapş-ipha Gül Ece Liman Özyürek eğitmenliğinde başlayacak Abazaca dil kursu 8 Kasım Pazartesi gününden her pazartesi online olarak 19.00'da, 11 Kasım Perşembe gününden itibaren her perşembe yüz yüze 19.00'da yapılacaktır.
Asiyat Bijo eğitmenliğinde başlayacak Adıgece (Doğu Diyalekti) dil kursu 9 Kasım Salı gününden itibaren her salı ve cuma online olarak 19.00'da yapılacaktır.
Pşıhuej Fikret Kınık eğitmenliğinde başlayacak Adıgece (Doğu Diyalekti) dil kursu 7 Kasım Pazar gününden itibaren her pazar yüz yüze saat 10.00'da yapılacaktır.
Digeş Kevser Merve Daşdemir eğitmenliğinde başlayacak Adıgece (Batı Diyalekti) dil kursu 16 Kasım Salı gününden itibaren her salı online olarak 19.00'da, 18 Kasım Perşembe gününden itibaren her perşembe yüz yüze sat 19.00'da yapılacaktır.
Kayıtlarımız devam etmektedir. İlgilenen herkesi dil kurslarımıza katılmaya davet ediyoruz.
Ayrıntılı bilgi için: 0541 404 1864
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.