AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI İLE EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
![AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI İLE EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI](uploads/haberler/amerikankultur.jpg)
AMERİKAN KÜLTÜR DİL OKULLARI İLE EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
Derneğimiz üyelerinin 1. derece yakınlarının Amerikan Kültür Dil Okulları’na bağlı okullarda alacağı eğitim-öğretim hizmeti ile ilgili eğitim iş birliği protokolü imzalandı.Derneğimiz üyelerinin 1. derece yakınlarının Amerikan Kültür Dil Okulları’na bağlı okullarda alacağı eğitim-öğretim hizmeti ile ilgili eğitim iş birliği protokolü imzalandı. Yapılan protokol doğrultusunda genel İngilizce- diğer dillerde ve özel derslerde %40, EPS Sınav hazırlık kurslarında özel derslerde %30, grup derslerinde %20 indirim uygulanacaktır. Çocuk gruplarında ve online derslerde de farklı miktarlarda indirim yapılacaktır. Buna ek olarak peşin ödemelerde de ek %10 indirim imkânı sunulacağı da imzalanan protokolde karara bağlanmıştır.
Protokolün imzalanması hususunda desteğini ve ilgisini esirgemeyen Amerikan Kültür Dil Okulları’ndan hemşehrimiz Müge Tokmak’a teşekkür eder, iş birliğimizin her alanda artarak devam etmesini temenni ederiz.
İletişim için : 05525850225
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.