Sonraki

Önceki

AİDAT BORÇLARINIZI TAKSİTLENDİRİYORUZ


AİDAT BORÇLARINIZI TAKSİTLENDİRİYORUZ

Değerli üyelerimiz,

Bilindiği üzere derneğimizin aidat ve bağışlar dışında varlığını devam ettirmesini sağlayacak sürekli ve düzenli başka bir geliri bulunmamaktadır. Bu gelirlerin tahsili konusunda üyelerimizin büyük bir kısmı gerek zaman kısıtlılığı, gerek uzaklık, gerekse dönemsel ekonomik sıkıntılar nedeniyle ödeme yapamamışlardır. Uzun süre ödeme yapılamamış olması aidat tutarlarının ödenmesi güç seviyelere ulaşmasına neden olmaktadır. Ayrıca dernek tüzüğümüzün 8. maddesinde yer alan “Üyelikten ayrılma, üyenin derneğe olan birikmiş borçlarını sona erdirmez” hükmü gereğince daha önce üyelikten istifa etmiş olanların da söz konusu aidat borçlarını ödemesi gerekmektedir. Birikmiş olan aidat borçlarınızı tüm banka kredi kartlarına 12 aya varan taksitlendirmelerle, web sitemiz üzerinden online ödeme yöntemiyle ya da 8071 no’lu SMS servisinden gelecek olan mesajı “EVET” şeklinde cevaplayarak üyelik aidatlarınızı telefon faturanıza yansıtarak ödeyebilirsiniz. Uygulamamızla ilgili detaylar aşağıdaki gibidir.

1) Aidat Borç Bilgisi

Aidat borçlarınızı dernek merkezimizi (0312 222 85 90) arayarak ya da;

Web sitemizdeki üye giriş panelinden kullanıcı adı ve şifrenizi(kullanıcı adınız ve şifreniz cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir) girerek öğrenebilirsiniz.

Adım 1 - Web sitemiz ana sayfasından “Üye Giriş” butonuna basıyoruz.

Adım 2 - Üye yönetim sistemine, “kullanıcı adı” ve “şifre” bölümlerini doldurarak giriş yapıyoruz.

Adım 3 - Sistem menüsünden “Üye Aidat Bilgileri ve Ödeme” butonuna tıklayarak borç bakiyemizi görüntüleyebiliyoruz.


2) Ödeme Yöntemi

a) Nakit/Kredi Kartı ile Ödeme

Aidatınızı dernek merkezimizde nakit yada kredi kartı ile makbuz karşılığında ödeyebilirsiniz

b) Banka Havalesi ile Ödeme

Aidatınızı derneğimiz Garanti Bankası Dikmen Bulvar Şubesindeki hesabımıza havale/EFT yapabilirsiniz.

Hesap Bilgileri:

GARANTİ BANKASI
ÇERKES DERNEĞİ
DİKMEN BULVAR ŞUBESİ
ŞUBE KODU:1547
HESAP NO: 6299076
IBAN :TR58 0006 2001 5470 0006 2990 76


c)Taksitle ödeme

Dernek merkezimize gelerek ya da aşağıdaki linkte bulunan otomatik ödeme talimatı formunu doldurup fakslayarak (Faks no: 0312 223 18 94) birikmiş aidat borçlarınızı 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimat Formu için tıklayınız.

Not: Derneğimiz otomatik ödeme sistemi olarak “Garanti Bankası Tahsilat Sistemi” ni kullanmakta olup, kart bilgileri banka ya da dernek personelimiz dahil hiç kimse tarafından muhafaza edilmemektedir. Faks ile gönderilmiş olan formlardaki bilgiler sisteme giriş yapıldıktan sonra imha edilmektedir.


d) Web Sitemiz Üzerinden Ödeme

Derneğimiz kurumsal web sitesi olan www.cerkes.org.tr (tarayıcınızın adres kısımda tam olarak bu şekilde yazmalıdır) adresindeki “online ödeme” bölümüne girip, ekrandaki adımları takip ederek aidat borcunuzu kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Not: Web sitemizdeki Online Ödeme sayfasından kredi kartı ile yapılan ödemelerde, SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure sistemi ile yüksek güvenlik standartları sağlanmıştır.

e) Mobil Aidat Ödeme Servisi

Üyelerimize 8071 no’lu SMS servisinden gelecek olan mesajı “EVET” şeklinde cevaplayarak üye aidatlarını telefon faturalarına yansıtarak üyelerimizi yormayacak şekilde çekilmesi talebine LÜTFEN onay vermeleri gerekmektedir.

Üyelerimizden eski aidat borcu olmayanlara, bundan sonraki ödemeleri için aylık 5 TL ödeme talep eden mesajlar gönderilecektir.

Eski aidat borcu olan üyelerimize ise aylık 10 TL ödeme talep eden mesajlar gönderilecektir. Bu şekilde eski borç kapandıktan sonra 5 TL sabit ödemeye geçilecektir.

Not: Söz konusu uygulama YALNIZ aylık üyelik aidatları için geçerlidir.


*Kronik aidat toplama sorununu çözmek için siz değerli üyelerimize sunulan çeşitli ödeme şekillerine gereken ilgiyi göstermenizi ve bize yardımcı olmanızı umuyoruz.


Çerkes Derneği Yönetim Kurulu

9334 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: