Sonraki

Önceki

Prof. Dr. Ahmet Maranki'den 5 Öğrenciye Burs!


Prof. Dr. Ahmet Maranki'den 5 Öğrenciye Burs!

Dünyaca Ünlü Bilim Adamı Prof. Dr. Ahmet Maranki 5 Çerkes Öğrenciye Burs Veriyor!

 

Alanında önemli çalışmalara imza atan, kitapları milyonlar satan ve gerçekleştirdiği yüzlerce konferansla halkın beğenisini kazanan Ahmet Maranki ve eşi Elmas Maranki, her sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahibi olan öğrencilere burs veriyor.

 

Eşi Elmas Maranki’nin Çerkes olması sebebiyle Çerkes kültürüne ayrı bir hayranlık duyan Ahmet Maranki, her sene verdiği öğrenci burslarına ek olarak Ankara’da okuyan 5 Çerkes öğrenciye burs verme kararı aldı.

 

İnsanlığın Kozmik Bilinç’e erişmesi için uğraşan, sağlıklı yaşam, detoks & arınma, bitkiler ve taşlar gibi konularda başarılı çalışmalara imza atarak insanları sağlıklı yaşam konularında bilgilendiren Ahmet & Elmas Maranki çifti, kitap, ürün ve diğer çalışmalarından elde ettikleri gelirin bir bölümünü her yıl üniversitede okuyan başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere ayırıyor.

 

Her sene verdiği öğrenci burslarına ek olarak bu yıl Ankara’da okuyan 5 Çerkes öğrenciye de burs imkanı tanıyacak olan Maranki, eşi ve kendisinin de burslarla okuduğunu belirterek;  önceliğin tıp, eczacılık, diş hekimliği, hemşirelik, ebelik, spor akademisi ve radyoloji teknisyenliği gibi sağlıkla ilgili bölümlerde olacağını kaydetti.

 

Çerkes Derneği yönetimi olarak Ahmet & Elmas Maranki çiftine katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyor, sağlık alanında yaptığı çalışmalarda başarılarının devamını diliyoruz. 

 

Not: Öğrencilerin aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak burs@maranki.com adresine göndermeleri gerekmektedir. 

 

Başvuru Formu' nu İndir

18084 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: