Adigey'de Sel
![Adigey'de Sel](https://www.cerkes.org.tr/images/news/large/adigeysel.jpg)
18 Ağustos 2011, Perşembe
Adigey'de Sel
Bildiğiniz gibi çok kısa bir süre önce Anavatanımız ADIGEY'de yoğun yağışlar neticesinde ilk belirlemelere göre Şewucen Rayonu’nda iki köy sular altında kalmış, Koşhable rayonunda iki köy, Cece rayonunda 3 köy sular altında kalmıştı.760 kişi tehlike bölgesinden tahliye edilmiş, 570 ev, 3300 hektar ürün sular altında kalmıştı. Maykop’ta ise 300 evi su basmıştı.
Yardıma muhtaç soydaşlarımıza karınca kararınca miktar gözetmeksizin herkesin yapacağı yardımlarla bir merhem, bir çare olması dileği ile yardım kampanyası başlatmış bulunuyoruz.
Tüm üye ve hemşehrilerimizin katkısını bekliyoruz.
Saygılarımızla
KAFFED ADIGEY - KIYI BOYU ŞAPSIĞ ÇALIŞMA GURUBU ADINA
YASAR ASLANKAYA
Betül Dinçer - Filiz Kaplan Ortak Hesabı:
Garanti Bankası / Emek Şubesi
Hesap No: 778/6668977
IBAN: TR70 0006 2000 7780 0006 6689 77
Yardıma muhtaç soydaşlarımıza karınca kararınca miktar gözetmeksizin herkesin yapacağı yardımlarla bir merhem, bir çare olması dileği ile yardım kampanyası başlatmış bulunuyoruz.
Tüm üye ve hemşehrilerimizin katkısını bekliyoruz.
Saygılarımızla
KAFFED ADIGEY - KIYI BOYU ŞAPSIĞ ÇALIŞMA GURUBU ADINA
YASAR ASLANKAYA
Betül Dinçer - Filiz Kaplan Ortak Hesabı:
Garanti Bankası / Emek Şubesi
Hesap No: 778/6668977
IBAN: TR70 0006 2000 7780 0006 6689 77
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.