Derneğimizin emektar Adigece hocası Sayın Zafer Sürer'in yıllardır devam eden Adigece kursu bu sene de büyük bir katılımla başladı. Adigece kursları Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere iki ayrı grup halinde yapılıyor. Her iki grupta da 30'un üzerinde kursiyer ders alıyor.
Perşembe günleri 18:30-21:00, Pazar günleri ise 10:00-13:00 saatleri arasında devam eden kursların her ikisi de hiç bilmeyenlere yönelik.
Zafer Sürer'e ve bütün katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.