AÇD - YENİMAHALLE BELEDİYESİ ZİYARETİ
![AÇD - YENİMAHALLE BELEDİYESİ ZİYARETİ](uploads/haberler/photo-2023-08-17-14-14-21-1-.jpg)
AÇD - YENİMAHALLE BELEDİYESİ ZİYARETİ
Ankara Çerkes Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hatuk ve beraberindeki heyet, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret etti.Ziyaret, derneğin yeni yönetiminin belediye başkanıyla tanışması ve işbirliğini güçlendirmek amacıyla gerçekleşti. Başkan Yaşar, derneğin topluma katkıları ve sosyal etkinlikleri hakkındaki olumlu görüşlerini dile getirdi. Her zaman destekçimiz olduğunu belirterek yönetim kuruluna başarılar diledi.
Bu anlamlı ziyaretin, derneğimiz ve Yenimahalle Belediyesi arasındaki dayanışma ve işbirliğini daha da ileriye taşımasını dileyerek, Başkan Yaşar'a nazik kabulü ve gösterdiği ilgi için teşekkürlerimizi iletiyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.