AÇD - ÇANKAYA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ
![AÇD - ÇANKAYA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ](uploads/haberler/cankaya_ilce_emniyet_ziyaret_2023.jpg)
AÇD - ÇANKAYA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ
Ankara Çerkes Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hatuk ile Eğitim ve Teşkilat Sekreteri Birol Meral, Çankaya İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Doğan'ı makamında ziyaret etti.Ziyaret, derneğimiz yönetiminin Sayın Doğan ile tanışması ve faaliyetlerimiz hakkında tanıtım yapmak amacıyla gerçekleşti. Doğan, derneğin topluma katkıları ve sosyal etkinlikleri hakkındaki olumlu görüşlerini dile getirdi. Her zaman destekçimiz olduğunu belirterek yönetim kuruluna başarılar diledi.
Çankaya İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Doğan'a nazik kabulü ve gösterdiği ilgi için teşekkürlerimizi iletiyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.