ABHAZYA ZAFERİNİN 27. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN!
![ABHAZYA ZAFERİNİN 27. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN!](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/67591115_133007104708687_7157853136676654283_n.jpg)
ABHAZYA ZAFERİNİN 27. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN!
14 Ağustos 1992’de Gürcistan işgalci birliklerinin Sohum’a girerek başlatmış olduğu savaş, diasporadan ve kardeş Kuzey Kafkasya halklarından gelen destek ve Abhaz halkının büyük direnişi sonucu 30 Eylül 1993’te Abhazya’nın zaferi ile sonuçlanmıştı. Vladislav Ardzınba önderliğinde kazanılan bu büyük zaferin 27. yıl dönümünde tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle anıyoruz.Abhazya sonsuza dek özgür ve bağımsız yaşasın!
Аиааира ду шәыдысныҳәалоит зегьы!
Нагзара акузааит Апсынра!
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.