NAVURJAN İBRAHİM'İ SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUZ!
![NAVURJAN İBRAHİM'İ SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUZ!](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/69088537_2525380927520856_1224651508604207104_n.jpg)
NAVURJAN İBRAHİM'İ SAYGI VE RAHMETLE ANIYORUZ!
Navurjan İbrahim 15 Mayıs 1966 tarihinde Nalçik’te doğdu. 1983 yılında Kabardey Balkar Devlet Üniversitesi’ne kayıt oldu. Kabardey'den en yakın arkadaşı, Abhazya savaş gazisi Aslanbek Merzey, Navurjan'ın Adige bayrağını nasıl tekrar canlandırdığını şöyle anlatıyor:
Navurjan İbrahim Spartak Nalçik taraftarıydı ve hiçbir maçını kaçırmazdı. Bayrağıyla tribünlerdeki yerini aldığında Adıgelerin ona bu nedir diye sorduğunu hatırlıyorum. Onlara bu bizim bayrağımız demiş ve takımının maçlarında artık Adıge bayrağının dalgalanmasına da vesile olmuştu.”
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.