30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun
![30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/30-agustos.jpg)
30 Ağustos 2018, Perşembe
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun
Büyük zaferin 96.Yıldönümü Aziz Türk Milletine Kutlu Olsun. Bu vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşları ve bu vatanın bağımsızlığı ve milletimizin mutluluğu için canlarını veren aziz şehitlerimizi rahmetle minnetle yadediyoruz.Ruhları şad olsun, mekanları cennet olsun.
Ankara Çerkes Derneği Yönetim Kurulu
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.