24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN!
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN!
Başta anadil kursları, Online Akademi ve Jıle Çocuk Kulübü eğitmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun!Yaşadığımız ülkenin aydınlık geleceği olan çocuklarımıza iyiyi, güzeli, doğruyu öğreten, görevini büyük bir özveri ve sevgiyle yapan öğretmenlerimizi saygı ve sevgiyle selamlıyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.