21 Mayıs anma programı derneğimizde yapıldı
![21 Mayıs anma programı derneğimizde yapıldı](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/1513773_635059389912360_1964814929909370648_n.jpg)
21 Mayıs anma programı derneğimizde yapıldı
21 Mayıs Çarşamba akşamı derneğimizde sürgün ve soykırımda kaybettiğimiz atalarımız için anma programı gerçekleştirildi. Yönetim kurulu üyemiz Özge Şahin'in yaptığı sunumla başlayan program dernek başkanımız Yinal Kozok ve federasyon başkanımız Yaşar Aslankaya'nın konuşmalarıyla devam etti. Dil kursu hocamız Zafer Sürer'in Adigece seslendirdiği şiirlerin ardından, değerli büyüğümüz İsmet Boran'ın okuduğu dua ile program sona erdi.
Bu vesileyle kaybettiğimiz atalarımızı bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.