21 MAYIS ANMA ETKİNLİĞİ
![21 MAYIS ANMA ETKİNLİĞİ](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/f1c68fadb6f794f6318e6f801584f59f_xl.jpg)
21 MAYIS ANMA ETKİNLİĞİ
UNUTMADIK!, UNUTMAYACAĞIZ! Çerkeslerin, 154 yıl önce anavatanlarından, insanlık tarihinin en büyük zulümlerinden birine maruz kalarak sürgün edilişleri ve uğradıkları soykırımı anmak için 21 Mayıs 2018 Saat 21:15'de derneğimizde etkinlik düzenlenecektir.Prof. Dr. Erol TAYMAZ'ın konuşmacı olarak katılacağı bu etkinliğe tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.