2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BURS ÖDEMELERİ TAMAMLANDI
![2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BURS ÖDEMELERİ TAMAMLANDI](https://www.cerkes.org.tr/images/articles/large/15898321_l.jpg)
2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BURS ÖDEMELERİ TAMAMLANDI
Ankara’daki üniversitelerde okuyan öğrencilerimiz için 2019-2020 eğitim-öğretim yılı kapsamında verilmesi planlan eğitim bursumuzun tüm ödemeleri tamamlanmıştır. Derneğimizin 2019 Yılı Burs Yönergesi’nde yer alan kriterlere göre puanlama sistemi ile verilen burslarımız Kasım-Haziran ayları dahil olmak üzere 8 ay boyunca 36 öğrencimizin hesabına aylık 250 TL olarak yatırılmıştır.
Toplam 72.000 TL ödemenin gerçekleştirildiği burs programımıza ilişkin önümüzdeki yıllarda bursiyer sayımızın ve bağışçılarımızın artarak devam etmesini diliyor, pandemi nedeniyle eğitim faaliyetlerine ara verilmesine rağmen programın ilan edildiği tarihlerde sonuçlanması için emek veren derneğimizin Burs Komisyonu üyelerine ve burs programımıza nakdi yardımda bulunarak veya düzenli ödeme yaparak katkı sunan tüm bağışçılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.