Günümüz dünyasında kariyer planı yapmak, geleceğe dönük erişilebilir hedefler koymak ve bu hedeflere ulaşmak için planlı süreçler işletmek bir gereklilik halini almıştır. Sistematik olarak bu süreçleri birer faydaya dönüştürebilmek kolektif bir hareketin varlığı ile mümkün olacaktır.
Bu mantıktan hareketle Ankara Çerkes Derneği ve Başkent Dostluk Kulübü bir sorumluluk bilinci ile kariyer sürecini planlayan, halen öğrenim gören, yeni mezun veya çalışmakta olan nitelikli kişilerle kariyer sahibi ve sektör temsilcisi kişileri bir araya getireceği bir organizasyon planlamıştır.
Dost Kariyer Markası ile katılımcılarına fayda sağlamayı hedefleyen bu oluşumun ilk etkinliği 24 Nisan’da Ankara Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilecektir.
Sinirli sayıda katılımcının kabul edileceği bu etkinliğe katılmak isteyen öğrenci, bürokrat, kurum, firma ve kişilerin 10 Nisan’a kadar www.dostkariyer.com adresinden kayıt formu doldurması gerekmektedir. Bire bir iletişimde bulunma imkanının olacağı etkinliğimize sizi bekliyoruz.
Birbirimizden aldığımız güçle geleceğe yol alalım.
TURGUT ALTINOK DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Turgut Altınok beraberindeki heyet ile birlikte 24 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.
DUHAN KALKAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Duhan Kalkan 21 Mart Perşembe akşamı derneğimizi ziyaret etti.
DÜZCE KAFKAS ANITI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK!
Düzce Çerkeslerinin tarihsel sürecini sanatsal bir dille anlatan Düzce Kafkas Anıtı rölyefinin açılış töreni 16 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.
HÜSEYİN CAN GÜNER DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Yaklaşmakta olan 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Çankaya Belediye Başkan Adayı Hüseyin Can Güner 10 Mart Pazar günü derneğimizi ziyaret etti.