Sonraki

Önceki

1.KARİYER BULUŞMASI


1.KARİYER BULUŞMASI

Günümüz dünyasında kariyer planı yapmak, geleceğe dönük erişilebilir hedefler koymak ve bu hedeflere ulaşmak için planlı süreçler işletmek bir gereklilik halini almıştır. Sistematik olarak bu süreçleri birer faydaya dönüştürebilmek kolektif bir hareketin varlığı ile mümkün olacaktır.

Bu mantıktan hareketle Ankara Çerkes Derneği ve Başkent Dostluk Kulübü bir sorumluluk bilinci ile kariyer sürecini planlayan, halen öğrenim gören, yeni mezun veya çalışmakta olan nitelikli kişilerle kariyer sahibi ve sektör temsilcisi kişileri bir araya getireceği bir organizasyon planlamıştır.

Dost Kariyer Markası ile katılımcılarına fayda sağlamayı hedefleyen bu oluşumun ilk etkinliği 24 Nisan’da Ankara Çerkes Derneği Yaşamkent Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilecektir.
Sinirli sayıda katılımcının kabul edileceği bu etkinliğe katılmak isteyen öğrenci, bürokrat, kurum, firma ve kişilerin 10 Nisan’a kadar www.dostkariyer.com adresinden kayıt formu doldurması gerekmektedir. Bire bir iletişimde bulunma imkanının olacağı etkinliğimize sizi bekliyoruz.

Birbirimizden aldığımız güçle geleceğe yol alalım.

10469 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: