Sonraki

Önceki

KÖK HÜCRE VE KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZA HERKESİ BEKLİYORUZ


KÖK HÜCRE VE KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZA HERKESİ BEKLİYORUZ

Derneğimiz üyesi Cansu Ağuş’un kemik iliği yetersizliği teşhisi konulan 3 yaşındaki oğlu Mustafa Janberk kardeşimize ve aynı durumda olan kök hücre bekleyen tüm kardeşlerimize destek olabilmek için yarın(pazar) gerçekleştirilecek olan kök hücre ve kan bağışı kampanyamız için Kızılay’a ait mobil kan bağışı aracı derneğimiz önünde yerini almıştır.

Herkesi hem Mustafa Janberk’e hem de aynı durumda olan tüm kardeşlerimize umut olmak için 5 Ocak Pazar günü 11.00-17.00 saatleri arasında derneğimize bekliyoruz.

Haydi, Ankara Çerkes Derneği olarak hep birlikte kök hücre ve kan bağışı bekleyen tüm kardeşlerimize güçlü bir ses vererek destek olalım, yeni umutlara can olalım!

Notlar:

1- Kök hücre bağışçısı olmak isteyen bir kişi 18-50 yaş aralığında ve sağlıklı bir kişi olmalıdır. (Hepatit B, Hepatit C ve Sifiliz hastalığı geçirmemiş olan, kronik hastalığı bulunmayan, kanser, HIV ( AIDS ) tanısı almamış olan kişiler)

2- Sadece kan bağışında bulunmak isteyen bir kişi 18-68 yaş arasında, en az 50 kg ağırlığında ve sağlıklı bir kişi olmalıdır.

460 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İçeriği Paylaş: