Çerkes Derneği I Anasayfa

  • +90(312) 222 8590
  • +90(541) 404 1864
  • [protected email address]

Çeçence

Anadillerimizin yaşatılması ve yeni nesillere aktarılması amacıyla gerçekleştirdiğimiz Çeçence dil kursu, eğitmenlerimizden Mustafa GÜNAY tarafından verilmektedir.

Çeçence dil kursu, derneğimizin yeni dönem çalışmaları kapsamında haftanın iki günü toplam 4 saat olarak gerçekleştirilmektedir. Başlangıç seviyesinde verilen derslere katılan kursiyerlerimizin aktif ve katılımcı bir atmosfer içinde anadillerini öğrenme, okuma, yazma, anlama, konuşma ve dilbilgisi alanlarında kendilerini geliştirmeleri hedeflenmektedir.

Dil kursumuzu başarı ile tamamlayan tüm kursiyerlerimize derneğimiz tarafından katılım sertifikasi verilmektedir.

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

  • Üye Başvuru Formu (Dernek Üyesi Olmayanlar için)
  • Kurs Başvuru Formu
  • 2 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

İletişim: 0312 222 8590


Mustafa GÜNAY, Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesine bağlı Çardak köyünden olup, Çeçenlerin ĞOY teyp’indendir. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Tarih bölümü mezunu olan Mustafa Günay, 32 yıl tarih öğretmenliği yaptıktan sonra emekli olmuş olup şu anda Çeçen dili eğitimi ve öğretimi üzerine çalışmalar yürütmektedir.

İlgili Haberler

DİL KURSLARIMIZ BAŞLIYOR!

DİL KURSLARIMIZ BAŞLIYOR!

15 Ekim 2019, Salı

Derneğimizin 2019-2020 dönemi yeni sezon çalışmaları kapsamında verilecek olan dil kurslarımızın programı belli olmuştur. Haftanın neredeyse her günü dil kurslarımızın verileceği derneğimize tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz.

ÇEÇENCE DİL KURSU HOCAMIZ: MUSTAFA GÜNAY

ÇEÇENCE DİL KURSU HOCAMIZ: MUSTAFA GÜNAY

25 Eylül 2019, Çarşamba

Derneğimizin 2019-2020 dönemi yeni sezon çalışmaları kapsamında Çeçence (Nokhçin Mott) dil kursu MUSTAFA GÜNAY hocamız tarafından verilecektir.

 
3WTURK CMS v8.3.1