ANKARA ÇERKES DERNEĞİ 35. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
ANKARA ÇERKES DERNEĞİ 35. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
ANKARA ÇERKES DERNEĞİ 35. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI
Ankara Çerkes Derneği 35. Olağan Genel Kurulu 30 Haziran 2019 Pazar günü gerçekleştirildi. Rekor bir katılımla gerçekleştirilen seçimlerde 509 üyemiz oyunu kullandı. 7 oyun geçersiz sayıldığı seçimde 502 oyun 339’unu alan Bislan JALOUQA başkanlığındaki yeni yönetim kurulu 01.07.2019 tarihinde yapılan devir teslim töreni ile görevine başladı.
İki yıldır görevde bulunan Demir KIZILKAYA ve yönetim kuruluna emeklerinden dolayı teşekkür eder, Genel Kurulun toplumumuz adına hayırlara vesile olmasını dileriz.
YÖNETİM KADROLARIMIZ VE DERNEK ORGANLARIMIZ
Yönetim Kurulu
1. Jılokue Bislan Jalouqa
2. Turkav Erhan Esen
3. Huran Feriha Kankoç
4. Cadır Şamil Keleş
5. Andruhuay Melek Ertan
6. Şakh Hakan Canbek
7. Haj Elif Altunışık
8. Wagaje Özgen Özgür
9. Vındıj İrem Yener
10. Hatsuk Ediz Polat
11. Altud Setenay Akman
12. Hagur Yunus Emre Turhan
13. Kip Beyza Pınar Kip
14. Ageça Taha Baygüneş
Denetleme Kurulu Asil
1. Mahir Nazlıer
2. Funda Çağırmaz
3. Murat Kerim Ertan
Denetleme Kurulu Yedek
1. Terkul Çetinkaya
2. Altuğ Kızıltuğ
3. Ayşe Erbay
Disiplin Kurulu Asil
1. İlhan Ageça
2. Hayri Kazbek
3. Nalan Kozok Ertan
4. Turgay Altındal
5. Ümit Akkaya
6. Berduk Tarkay
7. Fatih Coşkun
Disiplin Kurulu Yedek
1. Çağlan Erpek
2. Maze Zabun
3. Hilmi Şengül
4. Sumeyye Tetik
5. Nart Can Esen
Kafkas Dernekleri Federasyonu Delegeleri
1. Zafer Sürer
2. Hatice Duman
3. Muzaffer Dinçer
4. Melek Ertan
5. Bislan Jalouqa
6. Feriha Kankoç
7. Tarkan Eyerci
8. Funda Çağırmaz
9. Murat Özden
10. Nesij Yançatoral Akkaya
11. Erhan Esen
12. İrem Yener
13. Şamil Keleş
14. Elif Altunışık
15. Murat Kerim Ertan
16. Setenay Akman
17. Ümit Akkaya
18. Özgen Özgür
19. Taha Baygüneş
20. Hakan Canbek
21. Sinan Enes
22. Beyza Pınar Kip
23. Ediz Polat
24. Melih Aykan
25. Yunus Emre Turhan
Onur Kurulu
1. Aslan Arı
2. Ata Katı
3. İsmet Boran
4. Muhittin Ünal
5. Fahri Huvaj
6. Özdemir Özbay
7. Saim Tuc
8. Hikmet Arslan
9. Cihan Candemir
10. Şengül Yançatoral
11. Cankat Devrim
12. Yahya Gış
13. Hikmet Kandemir
14. Naci Şimşek
15. Rauf Bozkurt
16. Ersin Aşan
17. Ragıp Doğu
18. Gökhan Öğün
19. Aytek Kubat
20. Necla Dinçer
21. İlhan Ageça
22. Nebi Boybek
23. M. Emin Kaynar
24. Bislan Salih Hurmi
25. Erdem Ünlü Çetinkaya
26. Sami Bursa
27. Ertuğrul Altıok
28. Reşat Sungur
29. Sezai Kumsuz
30. Ruşen Demir
31. Münevver Aykaç
32. Mustafa Demir
33. Durmuş Akkaya
34. Refik Karaçay
KAFFED YÖNETİMİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Kaffed Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Uluçay ve beraberindeki heyet , 23 Ocak Salı günü yönetim kurulumuzu ziyaret etti.
ANKARA KAFKAS ÇEÇEN DERNEĞİ DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ
Ankara Kafkas Çeçen Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Doğan ve beraberindeki heyet , 23 Ocak Salı günü yönetim kurulumuzu ziyaret etti.
GEÇMİŞ OLSUN!
Sohum merkez sergi salonunda dün sabaha karşı çıkan yangında Abhazya ulusal sanat fonuna ait 4000’den fazla eser maalesef yok oldu.
VELİ SEMİNERLERİMİZİN İKİNCİSİ “DUYARLI ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK” BAŞLIĞI ALTINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ!
Ankara Çerkes Derneği Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında, eski velilerimizden Sayın Nurhayat Yıldır, “Duyarlı Çocuk Yetiştirme” başlığı ile velilerimiz ile bir araya geldi.